Cyfrowe tablice informacyjne i rozwiązania do szybkiej obsługi

Mellon prezentuje nowe monitory informacyjne z serii LG Digital Signage, oferujące wiele rozwiązań dla firm, które poszukują prostego, szybkiego i skutecznego sposobu na promowanie swojego przekazu. Nowe monitory LED LG są wyposażone w panel IPS, który zapewnia doskonały obraz niezależnie od kąta patrzenia. Zapewniają też rozdzielczość Full HD i charakteryzują się niskim zużyciem energii, a przy ich tworzeniu uwzględniono kwestie ekologiczne.

Ultra HD Large

Ultraduże ekrany zapewniają bardzo wyraźny i szczegółowy obraz nawet przy patrzeniu z bliska.

Inteligentne, wbudowane ekrany SoC

Płaskie ekrany są zoptymalizowane pod kątem wyświetlania menu, reklam i informacji w restauracjach i centrach handlowych, a nawet w miejscach związanych z transportem.

Prosta łączność

Płaski monitor o prostej konstrukcji (z wbudowanym odtwarzaczem SuperSign)

Ściana wideo

Umożliwia wyświetlanie filmów reklamowych i informacyjnych oraz transmisji zgodnie z potrzebami klienta docelowego. Oferuje optymalną jakość obrazu i wydajność.

Rozwiązania zewnętrzne

Brak efektu blaknięcia pozwala znacznie zwiększyć efekty reklamy.

Rozwiązania dotykowe

Interaktywne narzędzia do budowania zaangażowania klientów w ośrodkach handlu detalicznego i punktach komercyjnych. Stosowane w różnych lokalizacjach, w których panuje duży ruch, takich jak korytarze metra i sale wystawowe, umożliwiają interaktywne znajdowanie drogi i informacji.

Rozwiązania horyzontalne

Dostępne dla różnych środowisk, takich jak wiaty autobusowe, automaty z przekąskami i samoobsługowe kioski do kupowania biletów teatralnych i kinowych. To rozwiązania o orientacji poziomej i przekątnej 29″ i 38″, cechujące się znakomitą wydajnością przestrzenną, która stwarza znakomity efekt.

Rozwiązania przezroczyste

Dzięki jakości Full HD i powłoce antyrefleksyjnej, znakomitej gamie kolorów i barwom oferowanym przez technologię IPS seria TS zapewnia bardzo przyjemną interakcję.

Ekrany lustrzane

Lustro

SuperSign TV

Ekrany informacyjne z wbudowanym tunerem telewizyjnym

LG-MRI

LG-MRI

Odtwarzacz multimediów

Odtwarzacze multimediów dostępne w trzech typach: typ dokowany (MP700, MP500), typ kompaktowy (NA1000, NA1100).

Akcesoria

Atrakcyjne, dobrze zaprojektowane akcesoria pozwalają zoptymalizować wykorzystanie przestrzeni i zwiększyć produktywność.