Partnerzy

Mellon Poland reprezentuje rozwiązania globalnych twórców innowacji z branży obsługi płatności i zapewnia im pełne wsparcie techniczne:

Gemalto Gemalto to światowy lider w dziedzinie zabezpieczeń cyfrowych. Firma pomaga przedsiębiorstwom i instytucjom administracji publicznej na całym świecie oferować godne zaufania usługi cyfrowe dla miliardów klientów indywidualnych.
Matica Grupa Matica zajmuje się dostarczaniem wyłącznie najlepszych produktów i usług dla klientów, którym zależy na niezawodnych i elastycznych rozwiązaniach doskonale spełniających najsurowsze wymagania w dziedzinie wydawania kart.
Nemo-Q Nemo-Q to firma dysponująca ponad 35-letnim doświadczeniem w branży obsługi kolejek i niezawodny dostawca rozwiązań służących do zarządzania przepływem klientów.
Altitude Altitude Software ma na koncie ponad 1100 uruchomionych instalacji w ponad 22 krajach. Firma na całym świecie oferuje swoje niezawodne, modułowe rozwiązanie do obsługi wszystkich interakcji z klientami, które łączy wszystkie kanały w całym przedsiębiorstwie lub instytucji w otwartym, niezależnym od platformy i zgodnym ze standardami produkcie.
Cima Cima od ponad 55 lat dba o bezpieczeństwo i obsługę środków pieniężnych przedsiębiorstw.
Fiserv Fiserv to globalne przedsiębiorstwo, które obsługuje ponad 14 500 klientów i współpracuje z ponad 21 000 partnerami na całym świecie. Firma jest wysoko ceniona jako dostawca technologii i innowacji w zakresie usług finansowych i obsługi, w tym nagradzanych rozwiązań bankowości mobilnej i internetowej oraz narzędzi do obsługi płatności, zarządzania ryzykiem, analizy danych i zarządzania kontami podstawowymi.
RS2 RS2 Software to firma obecna na rynku od ponad 20 lat. Przedsiębiorstwo koncentruje się na opracowywaniu i wdrażaniu elastycznych rozwiązań do obsługi płatności kartami, oferowanych pod marką BankWORKS®.
LG LG Electronics to globalny lider i twórca innowacyjnych technologii w sektorze elektroniki dla klientów indywidualnych, telefonii komórkowej i urządzeń AGD. Firma zatrudnia 87 000 pracowników w 113 lokalizacjach na całym świecie.