Outsourcing procesów biznesowych

Firma Mellon realizuje projekty, które optymalizują procesy biznesowe jej klientów, uwalniając dzięki temu cenne zasoby i zapewniając światowej klasy usługi wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne.

Digitalizacja

Mellon inwestuje w najnowocześniejsze technologie (zaawansowane aplikacje do zarządzania przepływem pracy i dokumentami, wydajne skanery i systemy OCR) i dostarcza rozwiązania do wprowadzania, digitalizacji i migracji danych, które zabezpieczają ciągłość i bezpieczeństwo danych.

Wprowadzanie danych — czyszczenie danych

Firma Mellon opracowała metody i techniki, dzięki którym oferuje inteligentne rozwiązania do gromadzenia danych, niezbędne do normalizacji i czyszczenia baz danych oraz obniżania kosztów operacyjnych przedsiębiorstw.

Zarządzanie aktami

Mellon może zająć się wszelkimi zadaniami w zakresie zarządzania aktami i dokumentami historycznymi swoich klientów, w tym katalogowaniem, archiwizacją, digitalizacją i tworzeniem odpowiednich baz danych.

Przetwarzanie dokumentów

Mellon oferuje klientom bezpieczne, terminowe i precyzyjne przetwarzanie dokumentów i voucherów, w tym czeków i faktur.

Niestandardowe usługi outsourcingu procesów biznesowych

Usługi te bazują na analizie dotychczasowej działalności naszych klientów, przeprowadzanej przez doświadczonych analityków operacyjnych. Ich celem jest efektywne i logiczne zarządzanie operacjami wspierającymi przedsiębiorstwo.