Mellon Poland zdobywa tytuł Geparda Biznesu 2016

Warszawa, 11 stycznia 2017 roku – Mellon Poland ogłosiła, że Instytut Europejskiego Biznesu przyznał spółce wyróżnienie “Gepard Biznesu 2016 / Business Cheetah 2016”. Badania przeprowadzone przez Instytut wskazują, że wartość spółki w ciągu dwóch ostatnich lat wzrosła o 21,8%. Instytut docenił przy tym stabilną tendencję  wzrostową utrzymywaną przez Mellon Poland. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w czerwcu 2017 roku w Polsce. Podczas ceremonii przedstawicielom laureatów wręczone zostaną certyfikaty.

Instytut Europejskiego Biznesu przyznaje od 2006 roku wyróżnienia najszybciej rozwijającym się polskim spółkom na podstawie analizy ich wyników finansowych. Ranking jest wynikiem gruntownej analizy rezultatów czterdziestu tysięcy polskich przedsiębiorstw. Danych do analiz dostarczają biznesowe agencje informacyjne: InfoCredit i Bisnode.

“To bardzo ważne osiągnięcie, dowód wizji i ogromnego zaangażowania w dostarczanie najlepszej jakości usług i rozwiązań naszym klientom. Jednak wyróżnienie należy się przede wszystkim załodze Mellon Poland, bo to dzięki jej poświęceniu i profesjonalizmowi, spółka znalazła się wśród najlepszych w Polsce.” – powiedziała Katarzyna Cebulska-Bajera, Dyrektor Generalny Mellon Poland.