Katarzyna Cebulska-Bajera wśród 50 Najbardziej Wpływowych Kobiet

Mamy przyjemność poinformować, że Katarzyna Cebulska-Bajera, Dyrektor Generalny Mellon Poland, ponownie znalazła się w gronie 50 najbardziej wpływowych kobiet, i zajęła 4 pozycję w raporcie „Rzeczpospolita Babska” Gazety Finansowej*. Wyróżnione kobiety wywodzą się ze świata biznesu, sportu, polityki, rozrywki i dziennikarstwa.

* Gazeta Finansowa jest źródłem najświeższych informacji z zakresu bankowości, giełdy, inwestycji, mediów i marketingu, ubezpieczeń, finansów, nieruchomości, prawa i biznesu. Publikuje wypowiedzi wybitnych ekspertów z dziedziny finansów i ekonomii. Główną misją jest dostarczanie rzetelnej wiedzy na tematy ekonomiczne ponad podziałami politycznymi. Gazeta Finansowa to nie tylko analiza bieżących wydarzeń, ale także prognozy na nadchodzące tygodnie, wsparte doświadczeniem uznanych analityków, dzięki temu uważana jest za cenne źródło informacji dla biznesu.
** Lista 50 Najbardziej wpływowych kobiet to prezentacja wybitnych kobiet, reprezentujących różne dziedziny, zarówno ze świata biznesu, jak i celebrytek, czyli tych wszystkich kobiet, które mają ogromny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.


mellon