Mellon Poland na Konferencji Central European Electronic Card

Mellon Poland będzie uczestniczyć w Konferencji Central European Electronic Card, organizowanej przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, która odbędzie się w dniach 7 i 8 grudnia w Warszawie.

Konferencja Central European Electronic Card (oraz poprzednio konferencja KARTA) jest najważniejszym miejscem dorocznych spotkań polskich i zagranicznych ekspertów związanych z rozwiązaniami kartowymi. Kluczowymi tematami Konferencji będą: Handel – Płatności – Mobilność – FinTech/Technologia w Usługach Finansowych – Tożsamość – Bezpieczeństwo – Smart City/Inteligentne Miasto.

Partronat nad Konferencją objął Narodowy Bank Polski, Komisja Nadzoru Finansowego, Stowarzyszenie Banków Polskich  wraz z radą Wydawców Kart Bankowych, Polska Izba Handlu, Polska Izba informatyki i Telekomunikacji – PIIT, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Izba Gospodarki Elektronicznej.

Jeśli Planują Państwo wziąć udział w Konferencji, będzie nam miło spotkać się z Państwem przy naszym stoisku i porozmawiać o tym, jakie korzyści mogą przynieść Państwa działalności rozwiązania i usługi oferowane przez Mellon Poland.