Most Innovative Technology Solutions Provider – Poland

Mellon Poland Sp.z o.o. oferuje pełen zakres rozwiązań i usług w zakresie obsługi transakcji. Przyjrzeliśmy się firmie, aby odkryć sekrety kryjące się za jej sukcesem.

Założona w 2006 roku spółka Mellon Poland dostarcza specjalistyczne rozwiązania technologiczne i usługi sektorowi zorientowanemu na konsumenta: bankom detalicznym, ubezpieczycielom, przedsiębiorstwom użyteczności publicznej, dostawcom usług telekomunikacyjnych i detalistom. Mellon Poland jest spółką – córką Mellon Technologies i członkiem grupy kapitałowej Mellon Group of Companies. Mellon jest dynamiczną, wielonarodową grupą oferującą firmom obsługującym rynek detaliczny wyspecjalizowane rozwiązania i usługi, których celem jest obsługa transakcji i interakcji. Wśród klientów grupy są instytucje finansowe, przedsiębiorstwa publiczne, operatorzy telekomunikacyjni i detaliści. Centrala Mellon zlokalizowana w Atenach (Grecja) zatrudnia ponad 5000 pracowników i jest obecna w 12 krajach w centralnej i południowo-wschodniej Europie. Pomaga tam swoim klientom budować udział w rynku i wspiera ich w sprawnym i efektywnym wprowadzaniu nowych produktów i usług na rynek. Jedną z największych wartości Mellon Poland jest połączenie know-how grupy ze znajomością lokalnego rynku i lokalnymi zasobami. To połączenie daje Mellon Poland unikalną możliwość spełniania potrzeb klientów, a w konsekwencji umacnia pozycję i udział w rynku poprzez efektywne wykorzystanie zasobów rzeczowych i cyfrowych i sprawne wprowadzanie na rynek konkurencyjnych produktów i usług. Jako członek Mellon Group of Companies, Mellon Poland wykorzystuje ekspercką wiedzę innych spółek grupy i europejski zasięg jej działalności dla osiągania optymalnych wyników kosztowych.

To co jednak tak naprawdę  wyróżnia Mellon Poland spośród konkurencji i sprawia, że jest to najlepszy wybór dla klientów, to  oddani i profesjonalni pracownicy. Zarówno menedżerowie, jak i konsultanci posiadają know-how, doświadczenie i znajomość najnowszych rozwiązań, umożliwiające dokonanie właściwej oceny potrzeb klienta. Jednocześnie personel ten stale szkoli się i aktualizuje swoją wiedzę w zakresie technologii i trendów biznesowych, aby utrzymywać się w czołówce  tego wciąż rozwijającego się sektora. Spółka oferuje zintegrowane rozwiązania, które łączą najlepsze lokalne i zagraniczne praktyki, dzięki czemu zapewnia kompletne rozwiązania i usługi w zakresie transakcji i pozostaje Najbardziej Innowacyjnym Dostawcą Rozwiązań Technologicznych. Prześwietliliśmy tę firmę aby dowiedzieć się, co kryje się za jej sukcesem. Zaangażowanie klientów pokazuje znaczącą wartość dodaną na każdym “etapie życia transakcji”. Wzrost Mellon Poland odnotowany w ostatnim czasie, a wynikający z wkroczenia na rynki zagraniczne oraz przyrostu bazy klientów, wskazuje, że jest to spółka o dużej przewadze konkurencyjnej. Wszystko wskazuje na to, że obecne sukcesy zostaną przekute w dalszy rozwój Mellon Poland.

 

Więcej : http://www.markets-monthly.com/2017-international-emerging-markets-awards